דיני משפחה על גירושים ואנשים

Joomla!

דיני משפחה - על גירושין ואנשים

ניסיתם הכול; פניתם לייעוץ זוגי והקפדתם להגיע לכל פגישה, אחת לשבוע. עבדתם בבית ויישמתם את כל אשר ייעצו לכם ועדיין לא הצלחתם להגיע להסכמה (או לחילופין, לעורר שוב את האהבה שבליבכם). החלטתם שזהו, הגיע הזמן להתגרש. אבל מה בדיוק עושים עכשיו? למי מספרים קודם- לילדים, או האם פונים לעורך דין של דיני משפחה?

ראשית, יש להבדיל בין שני מקרים כשזה נוגע לכל פרידה בין בני זוג: יש אנשים שהתחושה כי הקשר נגמר ביניהם היא הדדית ויש זוגות כי רק צד אחד חש בכך. המקרה הראשון הוא ה"קל" מהשניים, שכן הפרידה מלווה בהסכמה, אף אחד לא מרגיש פגוע או שנעשה לו עוול ולכן גם לא מעוניין בנקמה.

דיני משפחה- כשרק אחד רוצה להתגרש...

במקרה ורק אחד מבני הזוג מעוניין בגירושין, העניין מתחיל להסתבך. אז נחשפים כל חילוקי הדיעות, הפגיעה הריגשית העמוקה והרצון של כל אחד לדאוג לעצמו ולריווחתו האישית.

מה שמומלץ לעשות במקרה כזה הוא קודם כל להיות בטוחים. קשה מאוד להחזיר את הגלגל אחורה כשמתחילים בתהליך של גירושין ולכן כדאי להיות שלמים עם ההחלטה שלכם עד כמה שניתן ולוודא שאכן עשיתם הכול כדי להציל את הנישואים, על מנת לא להצטער על כך בשלב מאוחר יותר.

שנית, השתדלו לא לספר על כך לכל העולם לפני שהתחלתם ממש בתהליך הפרידה. לעיתים חברים קרובים יפתיעו אתכם ויביעו תמיכה דווקא בצד השני כשתשתפו אותם בעניין והדבר יכול לפעול לרעתכם.

דיני משפחה- עורך דין

עכשיו הזמן לפעול וקבל ייעוץ אמיתי מעורך דין מומחה בדיני משפחה. ביחרו אותו בקפידה רבה, שאלו שאלות מרובות על מנת לבדוק את בקיאותו בחוק ובזכויות שלכם, ובידקו אחר חוות דעת, ביקורות והמלצות. עורך הדין ילווה אתכם למשך כל התקופה הלא קלה שתבוא עליכם ולכן כדאי גם למצוא מישהו שתתחברו אליו ואל השקפותיו כמה שיותר.

תוכלו כמובן לנסות ולטפל בגירושין בעצמכם, אך ברוב המקרים מגלים מאוחר יותר כי היתה זו טעות וכי ניתן היה לחסוך הרבה מאוד כסף וכאבי ראש. במקרים מסויימים אף תגלו כי יכולתם להשיג הרבה יותר מהפרידה אילו היה מישהו שמבין ויודע את החוק יותר טוב מכם לצדכם.

עורך דין דיני משפחה ידע להרכיב עבורכם את תכנית הפעולה המתאימה לנסיבות שלכם ולמטרות שלכם בסופו של תהליך. אל תסתכנו ותכנסו למים עמוקים מדי בלי מצופים ופנו למומחים!